Misja

WARTOŚCI ZAPEWNIAJĄCE DOSKONAŁE REZULTATY

Empatia

Posiadam naturalną zdolność uważnego słuchania ludzi i łatwego nawiązywania kontaktu. Umiejętność współodczuwania i wczuwania się w czyjeś emocje pozwala mi zidentyfikować się z nimi, wyobrazić sobie, co klient odczuwa.

Wiedza

Przez ponad 18 lat pracy w różnych firmach zdobywałam umiejętności zarządzania zespołami pracowników, wdrażania projektów, ale również prowadzenia sesji coachingowych, wspierających rozwój pracowników.

Poufność

Każda informacja przekazana podczas każdej sesji pozostaje tajemnicą. Jako coach, zobowiązuję się do zachowania pełnej dyskrecji, przestrzegania zasad poufności i prywatności. Nigdy nie wykorzystuję informacji otrzymanych od klienta.

Jakość

Zawsze przywiązuję dużą wagę do jakości swoich usług. Dbam o dobre samopoczucie klienta podczas sesji i poza nią. Jestem rzetelna w treści, którą przekazuję, oraz podczas ćwiczeń, które dostosowuję indywidualnie do potrzeb klienta.

Uczciwość

Cenię sobie rzetelność i szczerość w budowaniu wzajemnych relacji, doceniam również uczciwość klienta wobec mnie jako coacha. To podstawa, która zapewnia osiągnięcie pożądanych wyników sesji.

Elastyczność

Podczas pierwszej sesji z klientem ustalamy harmonogram spotkań. Tworzymy go wspólnie, uwzględniając charakter i czas pracy klienta. Czasami są jednak sytuacje, kiedy klient musi przełożyć sesję. Zawsze znajdziemy nowy termin.