O MNIE

POZNAJ MNIE BLIŻEJ

Jeśli jesteś osobą, która uważa, że:

 • Ma życie jak rozsypane puzzle.
 • Nie wie, czego chce.
 • Ma niskie poczucie wartości.
 • Nie wierzy w siebie.
 • Wszystkim się przejmuje, także tym, co mówią inni.
 • Chce być szczęśliwa.
 • Nie wie, jak zmotywować się do działania.
 • Ma problem z nawiązywaniem kontaktu z innymi ludźmi.
 • Nie wie, co zrobić, by być skutecznym liderem.
 • Ma problem w związku
  – to jestem po to, by Ci pomóc.

Uważam, że rozwój osobisty jest dążeniem do doskonałości, dlatego całe życie się uczymy.

Zdobywanie wiedzy pozwoli Ci na wprowadzanie zmian, których potrzebujesz. W przeciwnym wypadku powielając stare wzorce postępowania, będziesz wciąż osiągać te same rezultaty.

Poczucie szcześcia zależy od:

Zestawu naszych indywidualnych cech
Podejmowanych przez nas aktywności
Warunków w jakich żyjemy

Spotkajmy się

Wspólnie odnajdziemy w Tobie motywację do zmiany. Po wybraniu najkorzystniejszej metody (life coaching, business coaching, mentoring, hipnoterapia), pomogę Ci osiągnąć to, czego pragniesz, jeśli nawet sądzisz, że to niemożliwe. Wiem, że każdy ma potencjał i umiejętności, by wprowadzać zmiany w swoim życiu.
Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie, zadzwoń już teraz: 6000 655 65.

ola-zdjecie
Ola_1
Ola_3
Ola_4

Aleksandra Wasążnik – Twój coach i trener

Life coaching, business coaching, mentoring, hipnoza czy też w szerszym zakresie – hipnoterapia, to dla mnie podstawy w pracy z klientem. Nazywam się Aleksandra Wasążnik, jestem certyfikowanym coachem i trenerem rozwoju osobistego, szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Po ukończeniu Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie związałam się z rynkiem mediów. Ponad 16 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami pracowników oraz wdrażania projektów pozwoliło mi dojrzeć i podjąć decyzję całkowitej zmiany mojego życia zawodowego.
Ukończyłam wiele warsztatów i szkoleń z zakresu wdrażania projektów, zarządzania zmianą w firmie, profesjonalnego procesu rekrutacji, zarządzania zespołami, coachingiem i pracą w organizacjach (life coaching i business coaching).
Zawsze byłam zafascynowana potencjałem ludzkiego umysłu i dlatego zainteresowałam się szkoleniami NLP (neurolingwistyczne programowanie) i hipnozą.
To był przełom w moim życiu!
Dzięki temu doświadczeniu odnalazłam równowagę i spokój wewnętrzny, odkryłam też, że chcę pomagać innym.

W trakcie szkoleń uzyskałam certyfikaty uprawniające do pracy jako coach i trener rozwoju osobistego, m.in. certyfikat Praktyk NLP wystawiony przez współtwórcę NLP – Johna Grindera, Master NLP oraz certyfikat Hipnotycznego Odchudzania – Gastric Band. Jestem też członkiem British Association of Hypnotherapy. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Jestem specjalistką w obszarze komunikacji i budowania poczucia własnej wartości, a także budowania relacji w związkach. W pracy z klientem ważny jest dla mnie kodeks etyczny i standardy przyjęte przez International Coach Federation.
Wierzę, że każdy ma potencjał i umiejętności, by wprowadzać zmiany w swoim życiu.

 

Najskuteczniejszy sposób na stworzenie właściwych relacji z każdą żywą istotą polega na tym, aby znaleźć w niej to, co najlepsze, a następnie pomóc jej wyrazić to w najlepszy sposób.

Allen J. Boone

Certyfikaty

Zdobyte certyfikaty potwierdzają moje umiejętności coacha i trenera rozwoju osobistego. Jednocześnie pozwalają Ci mieć pewność, że oferowane przeze mnie usługi gwarantują wysoką jakość i rzetelne podejście do twoich problemów. Każdego klienta traktuję indywidualnie, szykuję odpowiednio dopasowaną strategię pracy, tak by przyniosła jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.