Rekomendacje

KILKA OPINII MOICH KLIENTÓW

Do Oli trafiłam jakiś czas temu. Byłam zrezygnowana, nic mi sie nie układało. Miałam problemy w związku i ze sobą. Nie wierzyłam, że może być lepiej. Właściwie doszłam do tego, że mi wszystko jedno, że pewnie tak musi być – inni też tak mają, myślałam. Ola pokazała mi, że faktycznie mogę zmienić siebie i swoje życie. Wow! teraz jest zupełnie inaczej. Odkryłam w sobie siłę, wiarę, że zawsze mogę coś zmienić. Widzę przyszłość w innych kolorach, a związek przestał byc dla mnie ciężarem. Jestem spokojniejsza, poukładana, wiele oczyściłam ze swojej przeszłości. Było to trudne, ale było warte. Bardzo warte! Doszło do tego, że czego nauczyłam się podczas spotkań z Olą przekazuję mężowi i jest coraz lepiej. Patrzę na związek z innej perspektywy, odnalazłam w nim siebie, dawną miłość i szacunek. Tego uczy Ola, a właściwie pokazuje taką drogę, dzięki której ty odkrywasz inne jego oblicze i czujesz się szczęśliwsza. Jest super! To zupełnie inne życie! Zupełnie inne! Bardzo polecam sesje z Olą. Jeśli masz problem, dzięki niej go rozwiążesz, a właściwie dzięki swojej pracy przy jej pomocy.Gdyby nie ona nie wiedziałabym, że to wszystko możliwe, sama bym sobie nie poradziła. Polecam, bardzo polecam!

Monika, Warszawa

Nasza współpraca zaczęła się w 2015. Byłem osobą cichą, mająca problemy z relacjami z rodziną, do ojca bałem się odezwać. Dzięki temu roku, zmieniłem się bardzo dużo. Moje relacje są bardzo dobre, współpracuje z tatą zawodowo, obecnie zostałem osobą dowodzaca na budowie, jestem parę kroków na przód przed nim. Niestety musiałem przerwać gwałtownie nasza współpracę z Panią Olą, wynikało to z mojej niedostępności. Jestem świadom że jeszcze dużo pracy przede mną, by wejść na ten Mount Everest. Pani Ola jest interesująca osobą. Współpraca z nią była wielka przyjemnością i mam nadzieję że jeszcze będę miał możliwość pracy nad sobą pod jej kierunkiem.

Igor Goluch, Warszawa

 

Ciepły uśmiech,radość ,wdzięczność płynąca z moich oczu,oraz przyjacielskie,pełne szczerości przytulenie..były okazją by podziękować Ci ,za moją „przemianę” kiedy się ostatni raz widziałyśmy. Dziękuję i teraz , tu w tym miejscu… za Ciebie ,za to ,że towarzyszyłaś mi w przejściu przez moje trudne procesy.Wspierałaś mnie profesjonalnym podejściem do moich przemian ,cierpliwością,wielkim zaangażowaniem. Moje łzy wzruszenia po…,były odpowiedzią,że mam przerobione coś bardzo trudnego za sobą (z czym nie mogłam sobie poradzić wcześniej) i uczucie dobrze wykonanego zadania… Potrzeba przytulenia do Ciebie ,była odpowiedzią jaką rolę odegrałaś w tym momencie.Myślę,że nawet słowa są tu zbyteczne… bo nie oddadzą one tego , co mam w sercu.. Dziękuję, życząc dużo dobrego.

Elżbieta z Drezdenka

Czy człowiek osamotniony, zagubiony w życiu, może liczyć na to, że ktoś go zrozumie i pomoże mu przerwać krąg beznadziejności? A jednak czasami i takie opuszczone dusze mają szczęście, które pozwala im spotkać kogoś tak wspaniałego jak Ola – osobę z ogromną empatią, prawdziwie ludzkim podejściem do człowieka i jego problemów. Sesje, które zaproponowała, zmieniły mój tok myślenia i postrzegania siebie. Zrozumiałem, że relacje z ludźmi zależą ode mnie, podobnie jak moje życie. Ola pokazała mi, jak nim kierować, czego oczekiwać od siebie i innych. Dzięki niej stałem się innym człowiekiem – pewnym siebie, zdecydowanym, z wyznaczonym celem i jasno określoną drogą do jego realizacji. Olu, dziękuję Ci za profesjonalizm, ale przede wszystkim za serce.

Marian Maszewski, Warszawa

W tym miejscu chciałbym na forum podziękować Pani Oli za cierpliwość i poświęcony mi czas, dzięki któremu złapałem drugi oddech i zamiast łez na twarzy gości uśmiech. Ola nie rozwiąże raz na zawsze naszych problemów, ale Jej ogromna wiedza, wskazówki  i rady sprawiają, że  ogromny problem staje się popierdułą

Polecam tą wspaniałą osobę wszystkim, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie.

Łukasz, Warszawa

Dwa lata temu, będąc na rozdrożach życiowych, poznałam Olę. Widząc ją, szybko poczułam, że jest to osoba z którą chcę pracować nad rozwiązaniem moich problemów. Niezwykła aura i klimat, jaki Ola tworzyła w czasie spotkań spowodowały, że czułam się bezpiecznie prowadzona przez najtrudniejsze zakamarki przeszłości. Z niecierpliwością czekałam na każde kolejne spotkanie. Po sześciu miesiącach wspólnej pracy czułam się jak naprawiona żaglówka, która znów może płynąć przez życie pełna sił i pomysłów. Zaczęłam osiągać sukcesy o których wcześniej mogłam tylko marzyć. Olu dziękuję, że dałaś mi wiarę w siebie i siłę, żeby sięgnąć po własne marzenia. Gorąco polecam Olę wszystkim, którzy czują, że pogubili się w tym życiu.

Małgosia, Warszawa

Życie jest jak ruletka – kręci się, ale tylko nielicznym udaje się coś sensownego wygrać. Ja byłam w grupie tych „niewygranych” – marna praca, taka, żeby przetrwać, ale bez satysfakcji i możliwości rozwoju. Marna rodzina – z poplątanymi życiorysami, skłócona i wiecznie niezadowolona, raczej utrudniająca życie. A w tym wszystkim ja – kobieta z przeszłością, lecz bez przyszłości. Tak mi się przynajmniej do niedawna wydawało. Wszystko się zmieniło po tym, jak poznałam Ole i wspaniałe techniki NLP. Ola jest znakomitym trenerem rozwoju osobistego i coachem. Pomogła mi uzdrowić relacje w rodzinie, a jej sesje odbudowały moje poczucie wartości. Dodały mi sił do walki o siebie i swoje życie. Niewiarygodne, że kilka godzin mądrej i profesjonalnej terapii potrafi dokonać takich cudów i sprawić, że człowiek staje się szczęśliwy. Wizytę w gabinecie Oli polecam wszystkim, którzy chcą być wreszcie wygrani. Dziękuję z całego serca.

Julita Bączkowska, Warszawa

Na warsztaty Oli o związkach i relacjach wybrałam się z mężem. Z trudem go namówiłam na to spotkanie, jako, że nie jest on zwolennikiem tego typu szkoleń. Jednak doskonałe przygotowanie merytoryczne Oli oraz jej niesamowita osobowość sprawiły że wyszedł ze spotkania bardzo zadowolony.
Dzięki temu warsztatowi dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o różnicach miedzy nami uwarunkowanych biologicznie i o powodach konfliktów. Wcześniej nie będąc tego świadomym obwinialiśmy się bezsensownie o wiele rzeczy.
Ten warsztat pomógł nam w budowaniu dojrzałego świadomego związku we wzajemnym zrozumieniu i miłości.
Gorąco polecam każdemu spotkanie z Olą kto chciałby podnieść jakość swojego związku obecnego lub przyszłego.

Violetta Chmiel z Zielonki

Do sesji z Panią Olą namówiła mnie żona. Z początku byłem sceptycznie, miałem złe doświadczenia . Pani Ola już sw ciągu kilku pierwszych sesji pokazała , że jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie i nie będzie przesadą jeśli napisze że postawiła mnie i całe moje życie na nogi.Dziś dzięki radom Pani Oli  mam fajną prace , poukładane życie rodzinne, jestem zadowolonym z siebie świeżo upieczonym tatą.

Michał, Grodzisk Mazowiecki

Zajęcia u Aleksandry były niesamowicie ciekawe. Każdy z nas doświadcza i będzie doświadczać komunikacji w relacjach i związkach z partnerami a tutaj dostaliśmy dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczących różnic pomiędzy kobietami a mężczyznami popartych badaniami neurologicznymi ,które faktycznie pokazują jakie są subtelne różnice między nami. Dla mnie jako studenta psychologii jest to niezmiernie ważne i serdecznie polecam każdemu warsztat gdyż jest on robiony w przyjemnej atmosferze a edukacja staję się w tedy dużo prostsza.

Łukasz Cybulski, Warszawa

Słuchanie Oli wykładu o relacjach i związkach było dla mnie odkryciem prostych i fundamentalnych zasad dobrego partnerstwa. Sam uważając się za eksperta w tej dziedzinie, byłem zaskoczony wiedzą, prostotą i bardzo składnym przekazem, który spowodował, że od razu wdrożyłem brakujące w mojej relacji puzzle w życie. Polecam Olę, ze względu na jej zaangażowanie i ciepło, oraz subtelność i ekskluzywność. Przy niej czujesz się jak z wyższej sfery. Ona sprawia, że sama jej obecność powoduje, że chcesz być lepszą wersją siebie.

Wadim Zarski, Warszawa

Do Pani Aleksandry zgłosiłam się w trudnym dla mnie momencie życia,w którym potrzebowałam ułożyć relacje z najbliższymi i samą sobą. Dzięki spotkaniom nauczyłam się patrzeć na pewne sytuacje w inny sposób i brać z życia to co najlepsze. Fachowość i nowatorskie metody pracy powodują, że ze spotkania na spotkanie widać różnicę.Otwartość i zrozumienie Pani  Aleksandry są dodatkowym atutem spotkań.

Katarzyna, Grodzisk Mazowiecki

Muszę przyznać, że jako życiowy pesymista, nie miałem wielkiej nadziei na zmianę mojego zapatrywania na świat poprzez nasze spotkania. Ku mojemu zdziwieniu już po kilku wizytach, sprawy które zawsze uważałem wcześniej za bezbarwne nabierały powoli koloru. Ciepły i profesjonalny (co bardzo cenię) w każdym calu stosunek pani Aleksandry do mnie sprawił, że spotkania nabrały formę rozmowy, podczas której czułem się nie jako pacjent czy klient Oli ale jako przyjaciel no może zręczniej było by napisać dobry kolega, który może porozmawiać o sobie i swoich problemach bez tej bariery jaka zwykle towarzyszy takim konwersacjom.
Życzę wszystkim żeby też tak się poczuli bo to już połowa sukcesu – a o to na pewno należycie zadba Ola.

Dominik z Warszawy

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z płcią przeciwną – Ola Wasążnik wyjaśni Ci, jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę. W czerwcu 2015 wzięłam udział w prowadzonych przez nią warsztatach na temat relacji damsko-męskich. To było bardzo inspirujące spotkanie i świetna zabawa! Bardzo podobały mi się biologiczne ciekawostki na temat odmiennych sposobów myślenia kobiet i mężczyzn. Świetne były też ćwiczenia grupowe, które w przyjaznej atmosferze pomogły uświadomić sobie różnice między płciami. Jeśli ciekawią cię tajniki udanych związków, serdecznie Ci polecam Olę i jej zajęcia!

Aneta Nowak, Warszawa

Często słyszałem, że powinienem panować nad emocjami, nie robić kilku rzeczy naraz i w ogóle być bardziej asertywnym. Znajoma doradziła mi, abym skorzystał z usług coacha. Tak trafiłem do gabinetu Oli i nie żałuję tej decyzji. Moje życie się zmieniło i ja także się zmieniłem. Na lepsze!!!

Darek, Warszawa

Nawet nie przypuszczałem, że techniki NLP mogą tak pozytywnie zmienić życie człowieka.  Dotychczas nie radziłem sobie z problemami dnia codziennego, ale po sesjach coachingowych odnalazłem w sobie siłę i motywację do działania. To naprawdę rewelacyjna metoda. Polecam ją wszystkim, którzy nie wierzą w siebie.

Tomek, Katowice

Pierwszy raz od 2 lat poczułam, że moje życie ma sens!!! Spotkanie z Olą było najlepszą rzeczą, jaka mnie ostatnio spotkała. Żałuję tylko, że wcześniej do niej nie trafiłam.

Eliza, Białystok

Teraz mogę odetchnąć z ulgą, bo moje życie jest wreszcie uporządkowane. Po kilku sesjach w gabinecie Oli mogę nareszcie podejmować właściwe decyzje, samodzielnie działać i sięgać po to, o czym wcześniej nawet nie marzyłam. Dziękuję Ci Olu z całego serca.

Zofia, Warszawa